Raamatupidamine Soomes

Raamatupidamine Soomes peab olema korraldatud korrektselt!

Kahjuks enamus Eesti teenusepakkujaid sellega toime ei tule. Erinevalt enamusest suudame aga meie pakkuda Teile kvaliteetset teenust – meil on pikaajalised kogemused Soome maksuvaidlustes ja väljakujunenud usaldusväärsed koostööpartnerid.


Teenused Soomes

 

Pädev nõustamine, esindamine ning raamatupidamise ja palgaarvestuse teostamine

Ettevõtlusnõustamine

Nõustame ettevõtte asutamise, lõpetamise, registrimuudatuste ja ostu-müügitehingu vormistamisel ning tööandja õiguste ja kohustuste küsimustes.

Maksunõustamine

Nõustame maksuplaneerimisel, madalama maksukoormuse valimisel ning maksustamisega seotud pädevate ja oluliste otsuste tegemisel.

Esindamine ametkondades

Täidame formaalsused ja sõnastame argumendid ning tagame sujuva ja muretu suhtluse maksuameti-, pensioniameti-, kindlustusseltside-, rahastute- ning teiste võimalike ametkondadega.

Raamatupidamine ja aruandlus

Koostame ja edastame arved, järjestame algdokumendid, kirjendame majandustehingud, arvestame maksud, esitame maksuametile käibe- ja tulumaksudeklaratsioonid.

Palgaarvestus ja aruandlus

Arvestame palgad ja tööandjamaksud, koostame palgalehed ja edastame need töötajatele. Esitame ametkondadele tööandja perioodi- ja aastaaruanded.

 

Raamatupidamise korrastamine

Seame tagantjärele korda lohakil oleva ja teostamata raamatupidamise. Parandame raamatupidamisvead ning esitame ametkondadele esitamata jäänud aruanded.

Näita rohkem

<< Tagasi